Bud-Expert Gliwice

Planujesz zmiany w swoim otoczeniu lub szykuje sie mały, ale konkretny „remoncik” Twojego domostwa. A może nadchodzi czas poważnych życiowych zmian i myślisz o budowie domu? To wspaniale!.. i niech nie przeraża Cię wizja tych wszystkich wydarzeń, ponieważ nasza firma istnieje po to, aby pomóc Ci w każdej tego typu sytuacji. Budexpert to sprawdzona marka na rynku (nie tylko typowo budowlanym).

Budexpert Materiały Budowlane Gliwice

budowlanka3Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z dumą szczycić się licznym gronem zadowolonych klientów, będących zarazem żywą reklamą naszej firmy. Służymy wszystkim zainteresowanym nie tylko przebogatą ofertą materiałową. Specjalizujemy się także w poradach praktycznych, w czasie  wykonywanych robót, na wszelkich etapach ich realizacji oraz  w doborze konkretnych materiałów. Wszystkie zamówione produkty w sposób ekstra błyskawiczny dowozimy pod wskazany adres. Jesteśmy maksymalnie otwarci na indywidualne oczekiwania klienta, a wszystkich zamówień można dokonywać w prosty sposób telefoniczny. Zatem – nie ma się co zastanawiać – tylko sięgnąć po telefon lub najlepiej nas po prostu nas odwiedzić, a wszystkie kwestie remontu, budowy załatwisz w jednym miejscu bardzo konkretnie i w taki sposób, że w następnym tego typu przypadku sięgniesz po pełnych wachlarz naszych materiałów i usług. Jeśli myślisz, że to zwykła reklama – sprawdź, a my sprawimy, że będziesz zaskoczony i to w sposób praktyczny! Czekamy na Ciebie….

Oferta

Nasza hurtownia działa od 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szczycić się stale rosnącą grupą zadowolonych klientów.

  • Profesjonalnie doradzamy dobór materiałów w zależności od indwidualnych potrzeb klienta
  • Osiem lat doświadczenia w branży
  • Możliwość zamawiania towarów telefonicznie
  • Błyskawiczny dowóz materiałów pod wskazany adres

budowlankaProwadzimy sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych w pełnym asortymencie. W naszej ofercie znajdą Państwo: cement, wapno, płyty gipsowo-kartonowe, systemy ociepleniowe (styropian, kleje do styropianu i siatki, kołki, tynki akrylowe, mineralne, silikatowe, silikonowe),
zaprawy budowlane, kleje do płytek ceramicznych, papy, gonty, płytki ceramiczne, narzędzia i elektronarzędzia budowlane i wiele innych. Na magazynie posiadamy ponad 5000 pozycji w ciągłej sprzedaży. Zapewniamy bezpłatny transport.

Hurtownia Budowlana BUD-EXPERT Krzysztof Buczak ul. Jęczmienna 4     44-190 Knurów tel/fax. (032) 305 40 38 tel. kom. (0) 725 618 162

e-mail: sklep@bud-expert.com.pl

budexpert@budexpert.com.pl

godziny otwarcia:  pn. – pt. 7.00-19.00, sobota 7.00 – 13.00

You may also like...