Cięcie laserem

Przedsiębiorstwo produkcyjne BUDEXPERT z Gliwic to specjalista w stosowaniu wysokopoziomowych technologii obróbki materiałów. Oferta firmy nastawiona jest na kompleksową obsługę klientów w zakresie sztandarowych procesów produkcyjnych z wykorzystaniem najnowoczesniejszego parku maszynowego i zespołu doswiadczonych fachowców. 

Oferta BUDEXPERT

 • timthumbcięcie wodą – zastosowanie strumienia wody (cieczy lub mieszanki cieczy i materiału ściernego o bardzo wysokim ciśnieniu) do przecięcia materiału. Niewątpliwą zaletą tego procesu jest ekonomia użytkowania, elastyczność, niesamowita precyzja oraz bezodpadowość. W procesie tym można również sterować technologicznymi parametrami końcowymi produktu ( jak np. gładkość ). Warto zaznaczyć, że jest to unikalna metoda, w której nie występuje oddziaływanie cieplne (brak naprężeń, idealna powierzchnia krawędzi ciętych…)

 • cięcie laserem – czynnik tnący, to gorący promień lasera oraz gaz techniczny o dużej czystości. W zależności od stosowanego urządzenia (przede wszystkim jego mocy) cięcie przeprowadza się na trzy sposoby: metodą spalania, stapiania lub sublimacji. Do największych zalet procesu cięcia laserem należy niewątpliwie doskonała jakość gotowych elementów oraz krótki czas samego procesu cięcia, co naturalnie wiąże się z obniżeniem kosztów usługi .

 • timthumbgięcie blach –   jedna z nowoczesnych technologii obróbki materiałów metalowych polegającą na trwałej zmianie krzywizn przedmiotu obrabianego. Jeśli w wynikiem tej obróbki jest przedmiot zakrzywiony to mówimy o wyginaniu. W przypadku wyprostowania obrabianego materiału mówimy o prostowaniu. Odmianą wyginania jest zwijanie blach.

 • elektrodrążenie to proces obróbki elektroerozyjnej wykorzystujący metalową elektrodę drutową w celu wycięcia zadanego kształtu w materiale obrabianym. Drut zawsze przecina obrabiany detal na wylot, toteż przed rozpoczęciem procesu należy w nim wykonać otwór startowy. Alternatywnie, obróbka może się rozpocząć od krawędzi detalu. Ponieważ cięcie drutem może odbywać się również pod kątem, możliwe jest obrabianie stożkowych detali lub wycinanie innych kształtów na górze oraz spodzie detalu.

 • drazarka_do_otworowdrążenie otworów – szybka i zautomatyzowana usługa Budexpert –  najlepsze rozwiązanie dodrążenia otworów za pomocą obróbki elektroerozyjnej.

  Drill 20 to maszyna produkcyjna przeznaczona do drążenia otworów w twardych materiałach, takich jak stal hartowana lub węgliki spiekane. Jej zdolność drążenia waha się od 0.3 do 3.0 mm średnicy po głębokość do 200 mm. Szczególnie Prosty i łatwy w użyciu, 3 osie (X, Y, Z) sterowane numerycznie umożliwiają zaprogramowanie szeregu otworów dla w pełni automatycznej obróbki.

zobacz ofertę w jezyku niemieckim >>>

Kontakt

ZAKŁAD PRODUKCYJNY BUDEXPERT 

Śląsk – Polska

44-109  – Gliwice-Łabędy ul. Mechaników 9

( tereny Bumaru )

mail : produkcja@budexpert.com.pl

Telefon/Fax 

(32) 734-57-15

(32) 734-57-17

(32) 734-57-27

Telefon komórkowy: 

0 791 52 73 70

You may also like...

1 Response

 1. witekadmin pisze:

  UWAGA – nowa usługa pod adresem http://www.budexpert.com.pl/ciecie-laserem-rur-profili.php
  CIĘCIE LASEREM rur i profili – supernowoczesnym urządzeniem TruLaser Tube 7000 – szybkość, powtarzalność, ekonomiczność, elastyczność – sprawdź koniecznie ofertę BUDEXPERT