Doradztwo dla firm

Prywatny Inkubator Biznesów sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Zakopiańskiej 2a/16 w Krakowie zaprasza do lektury serwisu internetowego www.pib-finanse.pl, w którym przedstawiono bogatą ofertę w zakresie doradztwa dla firm i instytucji.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym na rynkach kapitałowych oferujemy szereg rozwiązań finansowych dających wymierne korzyści przedsiębiorcom:

  • wyceny przedsiębiorstw i znaków towarowych,
  • finansowanie – w formie dłużnej i udziałowej,
  • doradztwo strategiczne, w zakresie transakcji kapitałowych, finansów, itp.
  • poszukiwanie inwestorów lub partnerów do przedsięwzięć biznesowych,
  • analizy finansowe.

Doradztwo dla firm

accounting-finance-cunsulting(PIB-Finanse) to firma założona przez osoby od wielu lat związane z usługami z zakresu zarządzania aktywami (asset management), inwestycjami, analizami finansowymi, bankowością inwestycyjną i prawem. Nasze doświadczenia obejmują zarówno wprowadzanie na polski rynek pionierskich, autorskich rozwiązań w zakresie inwestowania kapitału, jak i udział w znaczących transakcjach corporate finance.

Współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorcami reprezentującymi zarówno małe firmy, jak i wielkie spółki giełdowe. Potrafimy zidentyfikować potrzeby właścicieli stających przed pytaniem – jak rozwinąć firmę?

Prowadzicie Państwo biznes, na którym się bardzo dobrze znacie. Przychodzi jednak taki moment, że obiektywne spojrzenie osoby z zewnątrz może pomóc wypracować plany dalszego rozwoju, wybrać optymalny sposób sfinansowania kolejnych inwestycji, a może pozwoli dobrze sprzedać firmę i zainwestować pozyskane w ten sposób środki w nowe przedsięwzięcia lub umożliwi zostanie rentierem. Oferujemy Państwu nasze kilkunastoletnie doświadczenie na rynku kapitałowym – chętnie doradzimy w kwestiach strategiczno-finansowych.

SZYBKI KONTAKT

ul. Zakopiańska 2a/16
30-418 Kraków
E-mail: PIB@PIB-finanse.pl
Telefon: +48 532 088 734
+48 532 088 735
+48 532 088 737

MAPA

You may also like...