Kasacja pojazdów Kraków

Przedsiębiorstwo METALBAT to renomowany zakład skupu samochodów powypadkowych i złomu metali żelaznych i niezelaznych. Sprawny odbiór  złomowanego pojazdu, darmowa i szybka wycena, pełna współpraca z klientem na każdym etapie autozłomowania, to walory potwierdzające najwtższą jakośc świadczonych usług – polecam METALBAT jako najorzystniejszy wybór w przypadku zaistnienia konieczności złomowania pojazdu.

MetalBat – Kasacja pojazdów Kraków

kasacjasamochodowJeżeli potrzebujesz sprawnie autozłomować zniszczony samochód, zadzwoń do nas! Autozłomowanie Kraków to autozłom wszystkich pojazdów osobowych i dostawczych wycofanych z użytku ze względu na stan techniczny lub wiek oraz aut po wypadu. Skupujemy samochody całe, uszkodzone, powypadkowe, stare i niekompletne:
• osobowe
• dostawcze, ciężarowe
• terenowe
• przyczepy.

  • Oferujemy sprzedaż używanych części zamiennych różnych marek samochodów. Posiadamy w sprzedaży: elemnty karoserii, elementy zawieszenia, silniki i ich elementy, skrzynie biegów i inne.
  • Skupujemy złom metali kolorowych, złom stalowy, złom stali stopowych, złom żeliwny. Na terenie skupu posiadamy najazdową wagę elektroniczną (30 ton max), wózek widłowy (udźwig 2 tony)

W.Jaroszuk:” jak wieloletni ekspert w zakresie utylizacjii oraz autozłomowania pojazdów samochodowych uważam ,że METALBAT jest to profesjonalna firma która zapewni Ci kompleksową obslugę w zakresie kasacji oraz złomowania pojazdów. Mało jest firm które dbają o klienta, oraz złomują samochody zgodnie z literą prawa oraz poszanowaniem środowiska naturalnego. Osoby pracujące w METAL BAT od A do Z profesjonalnie pomogą ci złomować pojazd oraz załatwić wszystkie trudne a czasmi zawiłe procedury związane z ubezpieczeniami, oraz odrejestrowaniem kasowanych pojazdów. Bardzo polecam tą firmę!”

Zakres naszych działań to przede wszystkim kasacja pojazdów. Oznacza to, że wszystkie pojazdy odbieramy własnym transportem od klienta. Formalności związane z kasacją załatwiamy również u klienta.

Niezbędne dokumenty do przeprowadzenia kasacji:

  • dowód rejestracyjny pojazdu (w przypadku jego braku ksero dowodu rejestracyjnego lub zaświadczenie),
  • karta pojazdu (jeśli została wydana),
  • dowód osobisty właściciela.

PŁACIMY ZA KAŻDY POJAZD

KONTAKTth

METAL-BAT

ul. 3 Maja 67
34-240 Jordanów

Tel.:
18 26 74 076, 502 412 405

Czynne:
pn-pt: 8.00-16.00
sob: 8.00-13.00

 

You may also like...