Obligacje PIB

W czasach kiedy nawet największe firmy energicznie poszukują alternatywnych sposobów finansowania wszelkiego rodzaju projektów biznesowych proponujemy zwrócić baczną uwagę w stronę, metody, która staje sie z dnia na dzień bardzo popularna, a dodatkowo jest niewątpliwie bardzo efektywna. Ten walor sprawia, że jest wysoko oceniana we wszystkich sferach finansowych.

Obligacje korporacyjne

pib2aMowa oczywiście o emisji  obligacji korporacyjnych – dzięki temu praktycznemu narzędziu znalezienie dodatkowych środków potrzebnych do realizacji nawet najbardziej skomplikowanego projektu stanie się wyjątkowo proste. Podmiotami gospodarczymi, predysponowanymi do wyemitowania obligacji, są wszystkie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne i spółki komandytowo-akcyjne,  a nie tylko, jak się powszechnie uważa, największe „megakorporacje”. Celem nadrzędnym takiego działania jest  oczywiście zwiększenie zysków, pozwalających na progresywny, planowy  rozwój danej firmy. Korzystając z tej metody,  korzyści płyną w obydwie strony  całości procesu finansowego. Praktycznie zarówno dłużnik czyli emitent, w bardzo prosty sposób, w porównaniu z uzyskaniem kredytu czy też pożyczki bankowej , może postarać się o pozyskanie zaplanowanych wcześniej środków koniecznych, a w niektórych wypadkach niezbędnych, do sprawnego przeprowadzenia określonego przedsięwzięcia finansowego. Wykorzystując metodę obligacji korporacyjnych istnieje pewność, że osiągnie się zamierzony skutek. Z drugiej strony właściciel czyli obligatariusz, uzyskuje niebagatelną korzyść poprzez uzyskanie wcześniej ustalonych, korzystnych odsetek od wykupionego w formie obligacji  kapitału, płaconych terminowo przez emitenta. Pib-Obligacje – to My jesteśmy w powyższej  dziedzinie profesjonalistami w każdym calu. Posiadamy wieloletnie, ogromne  doświadczenie,  jeśli chodzi o działalność na wszelkich płaszczyznach  rynku kapitałowego – oczywiście również w temacie obligacji. Nasze wysokie kompetencje i rzetelność udzielanych porad dadzą Ci komfort w postaci spokojnego i skutecznego inwestowania. Musisz nas jak najszybciej sprawdzić  – koniecznie:) jeżeli tylko jesteś zainteresowany tym tematem. Pib-Obligacje to świeże spojrzenie na rozwiązania inwestycyjne zapewniające w pełni energiczny rozwój Twojej firmy. Pamiętaj: Klient jest dla nas najważniejszy, a Ty możesz zostać nim juz dziś.

Przeczytaj również EMISJA OBLIGACJI

Dane adresowe firmy

Prywatny Inkubator Biznesów sp. z o.o.

Adres:

ul. Zakopiańska 2a/16, 30-418 Kraków

E-mail:

obligacje@pib-finanse.pl

Telefon:

+48 532 088 734

+48 532 088 737

Dlaczego my?

Naszą ofertę kierujemy do dwóch grup osób: inwestorów zainteresowanych rynkiem długu oraz spółek zainteresowanych pozyskaniem finansowania w formie kapitału obcego. Warto zapoznać się z licznymi argumentami, które przemawiają za skorzystaniem z naszych usług. Dla Państwa wygody podzieliliśmy je na trzy kategorie istotne dla:

 • inwestorów,logo_obligacje1
 • spółek poszukujących finansowania,
 • obu wyżej wymienionych grup.

Inwestorzy

W pierwszej kolejności należy podkreślić, że wszystkie nasze usługi świadczone na rzecz inwestorów są całkowicie bezpłatne. Warto inwestować we współpracy z zespołem PIB-Obligacje.pl – nasze usługi zapewniają inwestorom szereg korzyści:

Wygodę

 • oferujemy dostęp do ofert prywatnych i publicznych wielu domów maklerskich oraz autoryzowanych doradców;
 • dokonujemy wstępnej selekcji emisji obligacji – zawiadamiamy tylko o atrakcyjnych emisjach obligacji korporacyjnych;
 • stosujemy indywidualne podejście – przekazujemy informacje tylko o emisjach spełniających indywidualne kryteria danego inwestora.

Wsparcie merytoryczne

 • zapewniamy profesjonalne porady – służymy naszą wiedzą w zakresie planowania finansowego i oceny adekwatności inwestycji do potrzeb i oczekiwań danej osoby;
 • udostępniamy kalkulator pozwalający obliczać podstawowe parametry obligacji, a także monitorować parametry efektywnościowe oraz sprawnie zarządzać przepływami pieniężnymi portfela obligacji;
 • materiały edukacyjne zawarte w sekcji Podstawy serwisu PIB-Obligacje.pl obejmują wiele artykułów i porad, które pomagają w poznawaniu specyfiki obligacji i inwestycji w obligacje korporacyjne.

Dodatkowe możliwości inwestycyjne

 • oprócz obligacji spółek informujemy o innych instrumentach o podobnym charakterze, takich jak: pożyczki dla firm czycertyfikaty inwestycyjne funduszy sekurytyzacyjnych;
 • oferujemy Państwu dostęp również do ofert prywatnych akcji;
 • dzięki współpracy z domami maklerskimi polecamy bardzo atrakcyjne rachunki brokerskie oraz Indywidualne Konta Emerytalne (IKE).


Spółki

Jesteśmy specjalistami w zakresie obligacji. Przez wiele lat zarówno inwestowaliśmy w obligacje, jak i zajmowaliśmy się organizacją emisji obligacji korporacyjnych. To wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno po stronie kupującej (zarządzanie aktywami) oraz po stronie sprzedającej (organizacja emisji) pozwala zaoferować Państwa spółkom najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie pozyskania finansowania.

Współpracując z nami, zyskujecie Państwo:

 • darmową konsultację – chętnie spotkamy się niezobowiązująco w celu omówienia Państwa oczekiwań i potrzeb w zakresie pozyskania finansowania;
 • wiarygodną ocenę projektu – dzięki dogłębnej znajomości mechanizmów działania rynku kapitałowego jesteśmy w stanie spojrzeć na projekt pozyskania finansowania nie tylko od strony spółki i organizatora emisji, ale również przewidzieć potencjalną ocenę propozycji inwestycyjnej, jakiej dokonają inwestorzy indywidualni i instytucjonalni;
 • dostęp do kapitału – dzięki kontaktom z inwestorami, doradcami oraz firmami inwestycyjnymi jesteśmy w stanie zaoferować efektywny model pozyskania kapitału w drodze emisji obligacji lub zaciągnięcia pożyczki;
 • dyskrecję – jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w branży finansowej; w naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami dotyczącymi tajemnicy zawodowej.

You may also like...