Suplement diety Gliwice

Chcielibyśmy szerzej zainteresować Cię suplementami diety z propozycji oferowej rodziny produktów Monavie. Wszystkie potrzebne nam składniki odżywcze zawarte są praktycznie w naszym codziennym pożywieniu. Bodaj najważniejsza jego częścią powinny być warzywa i owoce, które stanowią podstawowe źródło antyoksydantów czyli inaczej przeciwutleniaczy (tzw.  grupy związków chemicznych, występujących w małych stężeniach (w porównaniu z substancją podlegającą utlenianiu), wstrzymują proces utleniania tej substancji.

Suplement diety

Każdy przeciwutleniacz może występować w roli prooksydanta, w głównej mierze przeciwutleniacze to naturalne substancje roślinne, które wspierają naturalne mechanizmy obronne komórek człowieka, ale przeciwutleniaczami mogą być także jony metali przejściowych (manganu, cynku, selenu). Antyoksydanty występują często w suplementach diety i są powszechnie uważane za środek prewencyjny w zapobieganiu licznym chorobom takim jak nowotwory, chorobie niedokrwiennej serca a nawet chorobie wysokościowej.

MonaVie – Zdrowa Żywność Knurów

monavie7Monavie Active wspomaga wydatnie Twój aktywny styl życia (a  wielu z nas go preferuje). W swej zawartości posiada jagodę brazylijską zwaną czasami „skarbem natury”, której oddziaływanie charakteryzuje się

  • dużym wzmocnieniem systemu odpornościowego,
  • poprawą koncentracji,
  • wzmozeniem apetytu
  • poprawą jakości snu,
  • reguluje przy tym poziom cholesterolu,
  • wspiera układ krążenia,
  • oczyszcza organizm z toksyn
  • poprawia sprawność seksualną:).

W jego skład wchodzi poza tym 18 innych doskonale smakowitych owoców. Czyni to razem wzięte „magiczną” mieszankę będącą źródłem występującej w naturze witaminy C (wspomaga jak najbardziej wskazaną produkcję kolagenu dla osiągnięcia celu w postaci prawidłowego rozwoju i funkcjonowania chrząstki oraz kości).

monavie8Zapraszamy cie do  zdrowej żywności MonaVie. Niczym nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać. Wszak zdrowie jest wartością bezcenną, a człowiek naprawdę często o tym zapomina… „szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz” – jak mówił poeta i jest w tych słowach ukryta głęboka prawda.

Monavie Knurów zna metody, aby odkryć przed Wami kompletną paletę możliwości utrzymania bez względu na wiek,  dobrej kondycji fizycznej i świetnego samopoczucia.  Więcej informacj uzyskasz  tu >>

Witold Otremba

Telefon:  666 038 835

Mail : witold.otremba@asecura.com.pl

 suplementmonavie

You may also like...