Wynajem aut Zabrze

SITCAR to renomowany przedsiębiorca branży wynajmu aut w południowej Polsce. Najkorzystniejsze warunki współpracy, ceny od 70 zł za dobę, nowoczesny park samochodów, dowóz samochodu w wybrane przez klienta miejsce, szybka i profesjonalna obsługa – to wszystko daje gwarancję zadowolenia ze współpracy z firmą SITCAR

Wynajem aut Zabrze Gliwice Bytom Katowice Rybnik Śląsk

sitcar_logo

Wynajem samochodu

W przypadku standardowego wynajmu czasowego samochodu, Klient chcący wynająć samochód powinien:

  • amieć ukończone 21 lat;
  • posiadać prawo jazdy ważne od co najmniej roku oraz drugi dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport);
  • posiadać prawo jazdy uznawane na terenie RP;

Dokonując wynajmu należy także:

  • podać datę i godzinę odbioru,
  • wybrać miejsce odbioru,
  • wskazać model samochodu.

Aby odebrać samochód, należy:

  • okazać prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport
  • sprawdzić oraz podpisać umowę wynajmu,
  • wpłacić kaucję, która zostanie oddana w chwili zwrotu nieuszkodzonego i zatankowanego do pełna pojazdu.

Wynajem aut Gliwice

Zwrot samochodu:

cIstotne jest, by nie zwracać pożyczonego samochodu po upłynięciu ostatniej doby rezerwacji. Proszę pamiętać, że auta wynajmowane są w trybie ciągłym – nie chcemy, by którykolwiek z naszych Klientów musiał czekać na zamówiony samochód dłużej niż to konieczne.

Przy zwrocie auta pracownik Sitcar sprawdzi stan paliwa oraz przeprowadzi kontrolę techniczną pod kątem ewentualnych uszkodzeń, które mogły wystąpić podczas najmu. Umowa wynajmu samochodu wygaśnie automatycznie po zwróceniu sprawnego, zatankowanego do pełna samochodu i kluczyków.

Płatności:

Akceptujemy formy gotówką lub przelewem bankowym.

Opłaty za wynajem pobierane są z góry.

AUTO ZASTĘPCZE

W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku, do czasu naprawy Twojego auta.

Wystarczy wysłać zgłoszenie lub do nas zadzwonić telefon czynny 24h/dobę
Tel. +48 730 734 066 

eZarówno jeżeli użytkujesz pojazd do celów zarobkowych czy prywatnych możesz wynająć auto zastępcze w naszej wypożyczalni. Jeżeli posiadasz swoje prywatne auto, którym codziennie dojeżdżasz do pracy, szkoły czy na zakupy również należy Ci się auto zastępcze!

Po podpisaniu odpowiednich dokumentów nasza firma zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy wypadku o zwrot poniesionych kosztów za wynajem auta zastępczego w Naszej wypożyczalni!

WYNAJEM W 100% BEZGOTÓWKOWY
NIE POBIERAMY ŻADNEJ KAUCJI.

Podstawiamy nasze samochody pod dom klienta, na lotnisko w Katowicach, Wrocławiu i Krakowie, pod dworce PKP – wszędzie tam, gdzie Państwo, jako nasi klienci, sobie tego zażyczą.

Nasza oferta skierowana jest do każdego klienta – indywidualnego, który chce skorzystać z usług naszej wypożyczalni samochodów, jak i do firm, dla których wypożyczalnia samochodów jest idealnym rozwiązaniem, żeby wynająć samochód bez konieczności jego zakupu.

sitcar_wynajemautWypożyczalnia samochodów sitcar.pl oferuje wypożyczanie aut po atrakcyjnych cenach. Zapraszamy i zapewniamy, że nasza wypożyczalnia Państwa nie zawiedzie!

Firmę tworzy zespół ludzi związanych z motoryzacją od 1996 roku, jesteśmy profesjonalistami posiadającymi duże doświadczenie w branży, ale przede wszystkim ludźmi z pasją.

Szanowni Państwo!

Misją naszej firmy jest zawieranie transakcji opartych na obustronnych korzyściach, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi klienta. Satysfakcja naszego klienta to dla nas motywacja do dalszego doskonalenia naszej oferty oraz jakości usług.

Posiadamy punkty wynajmu pojazdów w kilku województwach: śląskim, małopolskim, dolnośląskim i opolskim, nasi kierowcy dostarczą wybrany samochód pod wskazany przez Państwa adres, lub domyslnie:

Katowice:
ul. Mielęckiego 10 lok. 503
40-013 Katowice
tel.: (+48) 730 734 066

Wynajem aut Gliwice:bus9
Dworzec PKP / miejsca parkingowe
ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 12
44-100 Gliwice
tel.: (+48) 730 734 066

Zabrze:
Dworzec PKP/ parking
ul. Plac Dworcowy 2
41-800 Zabrze
tel.: (+48) 730 734 066

Częstochowa:
Dworzec PKP/ miejsca parkingowe
ul. Piłsudskiego 38
42-200 Częstochowa
tel.: (+48) 730 734 066

Opole:
Dworzec PKP/miejsca parkingowe
ul. Krakowska Opole
tel.: (+48) 730 734 066

Kraków:bus9long
Dworzec PKP/miejsca parkingowe
ul. Bosacka
31-505 Kraków
tel.: (+48) 730 734 066

Wrocław:
ul. Leszczyńskiego 4 lok. 25
50-078 Wrocław
tel.: (+48) 730 734 066

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

You may also like...